Корисні новини

Муніципальна інспекція та  контролю за паркуванням Чортківської міської ради є виконавчим органом Чортківської міської ради відповідно до рішення міської ради від 25.06.2020 № 1954 « Про внесення змін до рішення міської ради від 07 березня 2019 року №1421»Про затвердження структури і чисельності апарату та виконавчих органів Чортківської  міської ради», інспектори якого мають відповідні посадові повноваження щодо здійснення організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій і яким надано право розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені КУпАП. Це регулюється Законом «Про реформування сфери паркування транспортних засобів», що набрав чинності 27 вересня 2018 року.

У разі виявлення порушення інспектор з паркування має право на місці, без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, виносити постанову за порушення правил зупинки та паркування транспортних засобів.  У разі сплати 50 відсотків розміру штрафу протягом 10 банківських днів з дня набрання законної сили постановою, така постанова вважається виконаною. Постанова також вважається виконаною у разі сплати штрафу за повідомленням залишеним на лобовому склі транспортного засобу, у тому числі шляхом сплати 50 відсотків розміру штрафу протягом 10 банківських днів з дня вчинення відповідного правопорушення. У разі несплати штрафу протягом 30 днів з дня набрання законної сили постановою така постанова підлягає примусовому виконанню

Відтак, зараз вулиці Чорткова патрулюють інспектори, які штрафують, виносять постанови, розглядають справи щодо порушень правил.

 Причин для евакуації є декілька, найчастіші з них: 

  • парковка в заборонених ПДР місцях для стоянки;
  • парковка на смузі для громадського транспорту;
  • парковка, яка унеможливлює рух інших машин або ускладнює рух пішоходам.

Інформацію про час та місце автомобіля, який порушив ПДР України можна дізнатися на сайті http://inspector.chortkivmr.gov.ua у розділі "Постанови", ввівши номер постанови та номер транспортного засобу. Після цього Вам відобразиться вся інформація про автомобіль та обставин, під час яких Інспекторами з паркування було виписано постанову. Реквізити для оплати штрафів доступні у розділі "Реквізити для оплати".